CodeSoft™ - program pro návrh a tisk etiket

Nejrozšířenější programové vybavení Codesoft pro návrh a tisk etiket umožňuje velmi snadný způsob návrhu masky etikety s vložením potřebných objektů (čárového kódu, grafického objektu a textu). K dipozici jsou všechny Vaše TTF fonty ze systému Windows. Ve vyšších verzích programu je k dispozici databázový editor, umožňující napojení dynamických polí na datové zdroje (SQL, ODBC, OLE DB), dále možnost přímého vkládání řetězců do polí etikety z externiho hw zařízení (snímače a pod.).

codesoft10

Codesoft se dodává v následujících verzích

CODESOFT Lite
Základní verze zahrnující funkce navrhování etiket a konektivitu k databázi. Licence se udílí vždy na jednu termo-termotransferovou tiskárnu.

CODESOFT Pro
Náš balíček středního rozsahu obsahující funkce navrhování etiket, konektivitu k databázi a program lite ActiveX Basic. Licence se udílí vždy na jednu nebo tři termální tiskárny a na jakýkoli ovladač tiskárny Windows.

CODESOFT Enterprise RFID
Verze nejvyšší třídy se všemi funkcemi a možnostmi výkonné softwarové integrace S Form Designer, plus přídatné komponenty. Licence se udílí na neomezený počet tiskáren. K dispozici ve verzi jediného uživatele, verzi Runtime a Network.

CODESOFT Runtime
Samostatný modul pouze pro tisk etiket, který neumožňuje návrh. V tomto rozsahu jsou nyní nabízeny dva produkty CODESOFT Enterprise a CODESOFT Runtime.

► Srorovnání jednotlivých verzí - EN