BarTender - přední světový software pro tisk štítků, čárových kódů, RFID a karet

Seagull Scientific je vedoucí světovou firmou nabízející software pro tvorbu a tisk etiket pod operačním systémem Windows. Jejich BarTender byl prvním software s podporou jak laserových tak thermálních tiskáren. Je to skutečně profesionální pracovní nástroj, který je uživatelsky přátelský, snadně se učí a podporuje takové speciality jako například kódování RF/ID etiket nebo snadnou integraci do systému SAP. Dnes Seagull je největší firmou vyvíjející ovladače pro tiskárny čárových kódů pro Windows, jejich produkty jsou dostupné ve více než 20 jazycích.

bartender10

BarTender se dodává v následujících verzích

BarTender Basic
Známý a mezi uživately rozšířený program Bartender pro návrh a tisk etiket s čárovými kódy na termotiskárnách. Verze BASIC je základní a nejlevnější verzí programu s omezením na 1 uživatele. Základní uživatelské grafické prostředí WYSIWYG pro přehledné a názorné navrhování etiket, podpora lineárních a 2D čárových kódů, základní formátování odstavců, interní ovladače pro více než 2.000 typů termotiskáren, číselné řady a zadávání dat z klávesnice před tiskem - to jsou některé z hlavních možností programu. Verze Basic neumožňuje napojení etiket na databázové zdroje.

BarTender Profesional
Výkonná verze programu Bartender pro návrh a tisk etiket s čárovými kódy na termotiskárnách. Verze PROFESIONAL je pokročilejší verzí programu s omezením na 1 uživatele s možností připojení neomezeného počtu tiskáren. Základní uživatelské grafické prostředí WYSIWYG pro přehledné a názorné navrhování etiket, podpora lineárních a 2D čárových kódů, základní formátování odstavců, interní ovladače pro více než 2.000 typů termotiskáren, číselné řady a zadávání dat z klávesnice před tiskem - to jsou některé z hlavních možností programu. Verze PROFESIONAL dále možňuje napojení etiket na databázové zdroje, podporuje TWAIN a WIA rozhraní, disponuje pokročilými možnostmi formátování textových bloků.

BarTender Automation
Výkonná verze programu Bartender pro návrh a tisk etiket s čárovými kódy na termotiskárnách. Verze AUTOMATION je pokročilejší verzí programu, dodávaná v několika variantách licencí podle max. možného počtu připojených tiskáren. Základní uživatelské grafické prostředí WYSIWYG pro přehledné a názorné navrhování etiket, podpora lineárních a 2D čárových kódů, základní formátování odstavců, interní ovladače pro více než 2.000 typů termotiskáren, číselné řady a zadávání dat z klávesnice před tiskem - to jsou některé z hlavních možností programu. Verze AUTOMATION dále možňuje napojení etiket na databázové zdroje, podporuje TWAIN a WIA rozhraní, disponuje pokročilými možnostmi formátování textových bloků, podpůrné nástroje pro tisk Batch Maker a Print Station, vstup dat z externích zdrojů (váhy). Další funkcionalitou je podpora RFID etiket, ovládání z jiných programů pomocí ActiveX, zabezpečení Security Center pro nastavení oprávnění uživatelů a šifrování formátů štítků - to je několik hlavních rozšíření sestavení Bartender Automation.

BarTender Enterprise Automation
Výkonná verze programu Bartender pro návrh a tisk etiket s čárovými kódy na termotiskárnách. Verze ENTERPRISE AUTOMATION je nejvyšší verzí programu, dodávaná v několika variantách licencí podle max. možného počtu připojených tiskáren. Základní uživatelské grafické prostředí WYSIWYG pro přehledné a názorné navrhování etiket, podpora lineárních a 2D čárových kódů, základní formátování odstavců, interní ovladače pro více než 2.000 typů termotiskáren, číselné řady a zadávání dat z klávesnice před tiskem - to jsou některé z hlavních možností programu. Verze ENTERPRISE AUTOMATION dále možňuje napojení etiket na databázové zdroje, podporuje TWAIN a WIA rozhraní, disponuje pokročilými možnostmi formátování textových bloků, podpůrné nástroje pro tisk Batch Maker a Print Station, vstup dat z externích zdrojů (váhy). Další funkcionalitou je podpora RFID etiket, ovládání z jiných programů pomocí ActiveX, zabezpečení Security Center pro nastavení oprávnění uživatelů a šifrování formátů štítků - to je několik hlavních rozšíření sestavení Bartender ENTERPRISE AUTOMATION.
Součástí licence je všech 8 pomocných programů, včetně systému správy dokomentů "Librarian", nástroje "Print Maestro" a konzoly "Reprint" pro tisk ztracených a poškozených etiket.

Bartender Print Only
Výkonná verze programu Bartender s omezením jen pro tisk etiket s čárovými kódy na termotiskárnách. Verze "Print Only" je určena pro tisková pracoviště a slouží pro tisk již předem vytvořených etiket. Neumožňuje obsluze zasahovat do definice etikety ani ji jinak modifikovat.

► Bartender - brožura a srovnání jednotlivých verzí - CZ
► Bartender - brožura a srovnání jednotlivých verzí - EN